Odpowiedzialny biznes

enan s.a. współpracuje z kontrahentami w oparciu o zasadę uczciwości i odpowiedzialności. Staramy się, aby nasze postępowanie było przejrzyste i spełniało najwyższe etyczne normy. Poszukujemy rozwiązań, które będą dążyły do zrównoważonego rozwoju wszystkich zainteresowanych stron. Korzyści, które jesteśmy w stanie zagwarantować, są zgodne z obowiązującym prawem i spójne z międzynarodowymi standardami. Stosujemy klarowne praktyki biznesowe, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Oprócz wyników finansowych, dbamy o to, aby mieć dobre relacje z otoczeniem. Nasi Partnerzy, ale także władze lokalne mają zagwarantowane wymierne inwestycje społeczne, takie jak program stażowy, co ułatwia nam przyjazne i bezkonfliktowe funkcjonowanie. Chętnie dajemy szansę młodzieży startującej na rynku pracy. Posiadający pożądane cechy młodzi adepci mogą z powodzeniem zostać zatrudnieni w naszej firmie. Aktualnie pracujemy także nad podniesieniem poziomu kultury organizacyjnej, udoskonalając metody współpracy ze wszystkimi uczestnikami naszego łańcucha przedsiębiorczego.

Budując odpowiedzialny biznes, kształtujemy także pozytywny wizerunek wśród naszych pracowników. Tworząc przyjazny klimat, pragniemy ich zintegrować we wspólnym wzmacnianiu kręgosłupa naszej firmy. Szukamy głównie wyspecjalizowanych profesjonalistów w dziedzinie akcesoriów IT, co zwiększa atrakcyjność naszej działalności na rynku pracy. 

Nasze wartości

Odpowiedzialność za współpracę, zespół, realizowane projekty i cele; wspólne dążenie do sukcesu

Profesjonalizm  w działaniu i stałe doskonalenie, poprawianie efektywności, rozwój umiejętności, poszukiwanie lepszych rozwiązań

Uczciwość i szczerość  wobec kontrahentów, klientów, pracowników

Zaufanie i szacunek- traktujemy naszych partnerów biznesowych, współpracowników, klientów tak, jak chcielibyśmy być traktowani

Dzielenie się- wiedzą, doświadczeniem i sprawdzonymi produktami

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter