One for all

Rozwiązania One for All

Obecnie mamy coraz więcej urządzeń w naszym domu. Firma OFA oferuje kompleksowe rozwiązanie dla domu, które pozwalają w prosty sposób zarządzać całą elektroniką. One For All oferuje łatwe w obsłudze piloty i akcesoria dla użytkowników domowych, które w prosty sposób pozwolą zarządzać sprzętem audio/video. Rozwiązania, które gwarantują maksymalny komfort użytkowania.
prawdziwie uniwersalne innowacje
Sprzedajemy nasze produkty w ponad 13.000 sklepach w całej Europie. OFA jest światowym liderem w technologii sterowania bezprzewodowego i ciągle udoskonala rozwiązania i rozwija znaczące innowacje. Niezawodne rozwiązania, łatwe w użyciu i zrozumiałe, proste w podłączeniu i obsłudze wielu urządzeń, kompatybilne praktycznie ze wszystkimi znanymi markami.

Różne produkty i akcesoria
Zdobyliśmy rozległą wiedzę, w jaki sposób konsumenci na całym świecie w interakcje z ich urządzeń. To pozwoliło nam na wprowadzenie przyjaznych dla użytkownika produktów i akcesoriów, takich jak:
  • Piloty
  • Anteny cyfrowe (pokojowe i zewnętrzne)
  • uchwyty TV
  • Słuchawki

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter