Skross


   Szwajcarska marka SKROSS powstała w 2002 roku, jej właścicielem jest firma WorldConnect AG, która zaledwie w ciągu kilku lat rozwinęła swoją działalność na skalę globalną. Od samego początku firma skupiła się na dostarczaniu swoim klientom najwyższej jakości produktów wykorzystywanych w podróży. SKROSS wynalazł i opatentował jedyny w swoim rodzaju system suwaków all-in-one, który umieścił w adapterze podróżnym. Stał się tym samym pionierem nie posiadającym konkurencji, w tej kategorii. Dziś marka SKROSS dysponuje najszerszą na rynku ofertą adapterów uniwersalnych oraz adapterów PRO. Dzięki czemu używanie oraz podłączanie urządzeń do prądu stało się możliwe na wszystkich kontynentach, w niemal każdym kraju na świecie.

 

   SKROSS jest marką dla której najważniejsze jest bezpieczeństwo użytkowników. Firma dba o to, aby ich produkty, spełniały wszystkie normy prawne i były zgodne z zarządzeniem Unii Europejskiej. Dlatego urządzenia są produkowane z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Innowacyjność marki SKROSS pozwala na nieustanne poszerzanie portfolio o nowe, dopasowane do potrzeb klientów produkty.

    Marka SKROSS to rezultat doskonałej myśli technicznej oraz szwajcarskiej precyzji.

BEZPIECZNE + PROSTE+ SZWAJCARSKIE

Odwiedź stronę producenta:

http://www.skross.com.pl/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter