Dicota

   DICOTA projektuje i produkuje innowacyjne, trwałe i stylowe rozwiązania dla laptopów i tabletów oraz szereg akcesoriów dla osobistych urządzeń multimedialnych. Oferta składa się z toreb i etui na tablety i smartfony oraz niezastąpionych narzędzi dla biznesu - mobilnych biur. DICOTA stworzyła wiele praktycznych dodatków, takich jak myszy, zamki, koncentratory USB, klawiatury i osłony na ekran.

   DICOTA posiada 20-letnie doświadczenie projektowaniu wysokiej jakości produktów ochronnych. Nasi projektanci stosują swe wieloletnie doświadczenie, w celu opracowywania unikalnych akcesoriów, które są funkcjonalne i pomagają chronić cenny sprzęt. Szeroka gama produktów zadowoli zarówno wymagających biznesmenów, jak i wytrwałych podróżników. W produkcji stosowane są najwyższej jakości materiały: nylon, neopren, poliester oraz opatentowane rozwiązania w pełni chroniące sprzęt przed uszkodzeniami.

 

 

   Dbając o relacje oraz bezpośredni kontakt z klientem, DICOTA wykorzystuje serwisy społecznościowe takie jak: Facebook, Instagram, YouTube, czy Twitter.

Więcej informacji znajdziesz również na stronie producenta:

http://www.dicota.com/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter