Digipower

 Cyfrowy świat w jakim obecnie przyszło nam żyć wymaga od firm bycia partnerem, któremu możemy zaufać. Dostarczanie wysokiej jakości, innowacyjnych akcesoriów, jest zadaniem, które wspomaga nasze życie codzienne. Od 1998 roku marka Digipower jest pionierem w branży akcesoriów cyfrowych. Dzięki dużej wiedzy oraz zaangażowaniu marka może szczycić się wprowadzeniem na rynek wielu akcesoriów do aparatów cyfrowych, urządzeń z systemem android czy iPhone, pakietów baterii, przenośnych powerbanków, ładowarek do aparatów fotograficznych i akumulatorów. Produkty są kompatybilne z największymi markami na świecie m.in GoPro Hero, Sony, Canon, Acer, Kodak, JVC, Apple, Android, Samsung i wiele innych. Produkty wyróżnia zaangażowanie w inżynierię jakości i niepowtarzalny wygląd.

  

 Digipower cały czas dąży do wprowadzania nowych rozwiązań, które pomogą jeszcze bardziej odkrywać cyfrowy świat. Innowacje takie jak seria ładowarek podróżnych do aparatów cyfrowych TC-55 zrewolucjonizowały przemysł obrazowania cyfrowego. Obecnie marka jest numerem jeden w sprzedaży baterii i ładowarek według NPD. Digipower jest oddziałem firmy Mizco International, założonej w 1990 roku w Avenel, New Jersey. Rodzina Mizco International obejmuje marki takie jak Cellular Innovations, DIGIPOWER, iEssentials, Travelocity i Marc Ecko.

"Akcesoria dla Twojego świata"

Odwiedź stronę producenta: http://www.digipowersolutions.com/index.php

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

Newsletter