Silk'n

   Silk’n jest światowym liderem w produkcji profesjonalnych urządzeń kosmetycznych do użytku domowego. „Tworzymy nasze produkty, aby życie stało się łatwiejsze i wygodniejsze. Nasza filozofia: udostępnić prywatnym klientom technologię wykorzystywaną w profesjonalnych klinikach piękna.”     

   Silk'n posiada akcesoria dla wielu różnych kategorii: usuwanie zbędnego owłosienia, pielęgnacja twarzy, ciała oraz stóp. Firma zasłynęła jednak, poprzez wykorzystanie innowacyjnej technologii HPL™, której zastosowaniem jest eliminowanie włosków w warunkach domowych przy użyciu światła pulsacyjnego.

   Silk’n stworzył pierwsze urządzenie dla klienta indywidualnego przeznaczone do długotrwałego usuwania owłosienia ponad dekadę temu. Od tego czasu sprzedano już ponad milion produktów na całym świecie! Zespół ekspertów w dziedzinie kosmetyki co dzień rozwija nowe pomysły, wykorzystując łączenie sprawdzonych rozwiązań naukowych z oszałamiającymi rezultatami, dzięki czemu marka Silk’n nieustannie poszerza swoją ofertę o nowe kategorie, wprowadzając na rynek rewolucyjne produkty.

 

 

See more on:

https://www.silkn.com/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter