Duracell

 Duracell jest uznawany za jedną z wiodących marek na świecie. Nazwa Duracell - pierwotnie stworzona jako skrócona forma „durable cell”, czyli "trwałej komórki" – stanowi synonim innowacji. Marka osiągnęła postępy w technologii jednorazowego użytku, dóbr odnawialnych i ładowania sprzętów osobistych. Od 1964 roku, kiedy wprowadzono markę Duracell, rynek akumulatorów znacząco wzrósł. Duracell szybko stał się światwym liderem, w kategorii producent wysokiej jakości baterii alkalicznych. Z czasem firma Duracell rozszerzyła swoją działalność o szeroki zakres produktów, często korzystających z odnawialnych źródeł energii. Każdy produkt jest sprawdzany przez wewnętrznych ekspertów technicznych, aby zapewnić stałą jakość i wydajność. 

  Jiawei Technology i Duracell współpracują od 2013 roku, tworząc wspólnie pełną gamę produktów oświetleniowych LED marki Duracell. To partnerstwo łączy
ponad 70 lat wspólnych doświadczeń w zakresie technologii odnawialnych. Jaiwei posiada ponad 80 patentów i jest liderem w innowacjach w dziedzinie
oświetlenia LED. Firma ściśle współpracuje z klientami w celu zrozumienia potrzeb rynku, które stymulują ciągłe innowacje produktowe.

Do głównych kategorii oświetlenia LED należą:

  • Latarki
  • Oświetlenie rowerowe
  • Lampy ogrodowe
  • Żarówki
  • Lampy nagłowne


Instrukcje obsługi produktów z powyższych kategorii, są do pobrania pod poniższym linkiem:

Instrukcje obsługi Duracell

Proszę wpisać w wyszukiwarkę numer indeksu, a następnie przejść do zakładki pliki dodatkowe 


 

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter