Re-fuel


   Początek marki Re-Fuel miał miejsce wraz z pojawieniem się akumulatora, który został opracowany w celu wydłużenia czasu kręcenia filmów przez aparat GoPro, aby rejestrować działania przez cały dzień bez wyczerpania baterii. Stworzyliśmy wówczas zestaw Action Pack  jest on w stanie utrzymać żywotność baterii przez 12 godzin, bez przerwy. Produkt radzi sobie świetnie w ekstremalnych warunkach, jest wodoodporny, co umożliwia nurkowanie. Działa również bez zarzutu w skrajnie niskich oraz wysokich temperaturach (od -20 do +140 stopni). Naszą pasją stało się wtedy tworzenie doskonałych produktów towarzyszącym codziennym zajęciom. Rezultatem jest jedyny na świecie 6, 12 oraz 24-godzinny akumulator do kamery GoPro HERO.

 

 

   Nasz zespół product menagerów i inżynierów każdego dnia testuje oraz pracuje nad rozwojem urządzeń. Rozumiemy, że wymagania dotyczące zasilania różnych marek smartfonów, tabletów , czy aparatów fotograficznych są odmienne.

   Produkty Re-Fuel opracowaliśmy dzięki inteligentnej technologii zwanej InstaSense. InstaSense to funkcja wykrywania mocy wbudowana w powerbanki i ładowarki, gwarantująca za każdym razem, odpowiednie napięcie i szybsze ładowanie.

   Jeśli kiedykolwiek twoja bateria rozładowała się w kluczowym momencie, z pewnością docenisz niezawodny akumulator i ładowarkę. Nasze produkty GO DISTANCE, łączą w sobie urządzenia, które zasilają i ładują baterię przez całą podróż.

Odwiedź stronę producenta:

https://re-fuel.com/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter