Meori

   


   Meori jest rodzinną firmą, z siedzibą w Hamburgu w Niemczech. Założyciele, bracia Mark i Dirk Meyer, wykorzystali potencjał produktu ułatwiającego codziennie życie, gdziekolwiek jesteś. W ten sposób powstała linia produktów o niezliczonych możliwościach zastosowania.

   Nazwa meori łączy dwa japońskie słowa, "meian", oznaczające świetny pomysł i "origami", a ich zestawienie określa "fantastyczną metodę składania". Produkty Meori to wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować otaczającą Cię przestrzeń. Marka oferuje składane skrzyneczki, które można rozłożyć w trzech prostych krokach. Są wykonane z trwałego materiału, posiadają wzmocnione uchwyty i wytrzymałe szwy, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji. Ułatwiają organizację, przechowywanie oraz przenoszenie rzeczy do 30 kg. Dostępne są w pełnej gamie rozmiarów oraz w nowoczesnych kolorach i wzorach, dzięki czemu są funkcjonalnymi i stylowymi produktami o szerokim zastosowaniu. Skrzynki Meori są wyjątkowe ze względu na swoją niezwykłą uniwersalność i przydatność. Wyjście na zakupy, organizacja samochodu lub szafy, uporządkowanie przestrzeni, pakowanie przed podróżą, przechowywanie dziecięcych zabawek- to wszystko możesz zrobić z Meori!

   Założyciele firmy wykorzystali swoją niemiecką estetykę i pomysłowość do projektowania, tworząc produkt, który jest przydatny niezależnie od sytuacji. Wykreowali markę wszechstronną i jednocześnie przyjazną dla środowiska. Zespół Meori prowadzi zrównoważoną politykę biznesową, dbającą o dobro ludzi i planety. Klientom oferowane są produkty wykonane z materiałów pozyskanych z recyklingu, które nie zawierają ołowiu i można je ponownie wykorzystać. Meori łączy w swoich produktach wytrzymałość, wysokiej jakości materiały, innowacyjność i styl, a także troskę o nasze otoczenie.

   Odwiedź stronę producenta: https://us.meori.com/


Meori- zorganizuj swoją przestrzeń

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter