Tecnoware


   Włoska marka TECNOWARE działa na rynku już od ponad 30 lat, jej historia sięga 1986 roku. Od tamtego czasu, nieustannie rozwija swoją działalność. Jest miłośnikiem innowacji, a co za tym idzie nieustannie dba o ewolucję oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Strategiczne planowanie, które realizuje firma, pozwala na osiąganie ponadprzeciętnych celów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, bardzo szybko doszła do pułapu ponad miliona zadowolonych klientów. Atutem TECNOWARE, jest specjalistyczna obsługa techniczna, która pomoże w każdej sytuacji. Urządzenia tej marki posiadają rozszerzoną gwarancję oraz niestandardowe umowy serwisowe mające na celu utrzymanie sprzętu w doskonałej sprawności przez długi czas.

 

 

   TECNOWARE zajmuje się produkcją  żarówek, kabli, zasilaczy i ładowarek do smartfonów, tabletów, notebooków, czy komputerów PC. W swojej ofercie posiada profesjonalny osprzęt, jak serwery przeznaczone do fachowego użytku na szeroką skalę. TECNOWARE specjalizuje się również w produkcji sprzętu UPS, gwarantujących nieprzerwaną dostawę energii elektrycznej w awaryjnych sytuacjach. Produkty TECNOWARE zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z dyrektywami  dotyczącymi bezpieczeństwa elektrycznego, są certyfikowane i posiadają oznaczenie CE. Każdy z nich wyposażony jest w ECO Power System pozwalający na szybkie ładowanie, zapewniając doskonałą wydajność. Dzięki temu zmniejsza się zużycie energii, co pozytywnie wpływa na środowisko. Urządzenia TECNOWARE, umożliwiają znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. Co szczególnie zachęca do korzystania z produktów tej marki.

Odwiedź stronę producenta:

http://tecnoware.com/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter