Smartwares

 


SMARTWARES to lider na rynku systemów oświetleniowych, alarmowych oraz monitoringu. Marka została utworzona w Holandii. W ostatnich latach rozwinęła swoją działalność, co sprawiło, że stała się globalnym graczem, szanowanym przez klientów i partnerów biznesowych na całym świecie. Dziś posiada biura w 10 krajach europejskich oraz w takich państwach azjatyckich jak Liban, Hong Kong, czy Chiny. Marka SMARTWARES dba o ciągły rozwój oraz poszerzanie asortymentu produktów, aby sprostać wymaganiom klientów, umożliwiając im wykonywanie codziennych czynności w jeszcze prostszy sposób. SMARTWARES z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność, dostarczając dostępnych, przystępnych cenowo i łatwych w użyciu sprzętów dla domu i nie tylko. 

SMARTWARES oferuje inteligentne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, ochrony przeciwpożarowej oraz zautomatyzowanych systemów oświetleniowych. W ostatnim czasie ich strategicznym produktem stał się Smart Dom Controller, który współpracując z aplikacją, pozwala sterować niemal wszystkimi urządzeniami w twoim domu. Służy np. do podnoszenia rolet, zapalania i przyciemniania światła, zmieniania temperatury w pomieszczeniu oraz pełni wiele innych funkcji. SMARTWARES dąży do tego, aby uczynić życie w domu i wokół niego bezpieczniejszym, wygodniejszym i łatwiejszym. Wszystkie produkty są dokładnie testowane i spełniają standardy kluczowych organów kontroli.

 

SMARTWARES – inteligentne urządzenia, które sprawią, że twój dom będzie funkcjonalny i bezpieczny.

 

https://www.smartwares.shop/współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.(...)

Czytaj dalej

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu. (...)

Czytaj dalej

Newsletter