enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

2017-10-06

   


   enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.

   Firma powstała w 1979 roku, a jej niezmiennym od wielu lat celem jest dostarczanie klientom produktów, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości dzisiejszej technologii. Akcesoria cechują priorytetowe dla marki wartości- jakość, innowacyjność i design, co gwarantuje oferowanie niezawodnych rozwiązań, dostosowanych do różnych wymagań odbiorców. Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych, stylowe wzornictwo oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że marka jest ceniona na rynku międzynarodowym.

   G&BL opracowało niezwykle wszechstronną gamę kabli, aby sprostać wszelkim potrzebom domowych i profesjonalnych systemów kina domowego i audio Hi-Fi. Jest liderem w produkcji cyfrowych kabli HDMI i DVI o wysokiej rozdzielczości. Kable służące do połączeń analogowych i cyfrowych dla różnych urządzeń wykonywane są z zastosowaniem nowoczesnych technik konstrukcyjnych, dzięki czemu zapewniają transmisję danych na najwyższm poziome. G&BL specjalizuje się także w dziedzinie IT, dostarczając niezbędnych kabli i acesoriów do połączenia komputerów oraz laptopów z większością urządzenń peryferyjnych.

   Marka zyskuje silną pozycję na rynku akcesoriów dla urządzeń moblinych, na którym oferuje najnowsze technologie tj. Soft Touch, zapewniającą miękką w dotyku powierzchnię kabli oraz dwustronne USB typu C o znacznie większej prędkości przesyłu danych. Ponadto jest członkiem programu licencjonowania Apple MFi. G&BL posiada również kompletną gamę produktów do utrzymania w czystości wszelkich nowoczesnych urządzeń, a obecnie inwestuje w rozwój nowych i ulepszenie posiadanych systemów montażu ściennego, uwzględniając najnowsze technologie ultra płaskich oraz zakrzywionych telewizorów LCD i LED.

   G&BL zdobywa rozpoznawalność, uznanie i satysfakcję klientów na całym świecie, dzięki czemu mamy pewność, że produkty marki spełnią nawet największe wymagania.

   Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta http://gebl.it/en oraz do zapoznania się z produktami na https://ikupiec.pl/

współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

2017-08-17

   

   zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.

    Właścicielem istniejącej od 2006 roku marki Fenda jest Fenda Technology, zajmująca się od 1993 roku produkcją głośników dla innych światowych marek. Przełomowym momentem okazał się rok 2006, kiedy przedsiębiorstwo wraz z działem R&D postawiło na projektowanie i rozwój własnej marki. W ten sposób powstała Fenda, z szerokim asortymentem głośników mobilnych, komputerowych oraz sprzętu audio do kina domowego. Najbardziej rozpoznawalne produkty firmy to głośniki mobilne W12 i E200+, głośniki komputerowe F380X, R30BT i R25BT oraz zestawy telewizyjne T-400, T60X. Modele te posiadają zaawansowane, najnowsze z dostępnych na rynku technologie, tj. Bluetooth V4.0 A2DP ze wsparciem NFC i certyfikatem SIG, technologia FM PLL, wejście światłowodowe, czy obsługa urządzeń poprzez aplikację.

   Marka osiągnęła zdecydowany sukces, o czym świadczy szeroka ekspansja na zagranicznych rynkach- produkty Fendy są sprzedawane w ponad 100 krajach. Niezwykle istotnym dokonaniem jest 30% udział w Chińskim rynku, w tak konkurencyjnym środowisku. Bogate doświadczenie firmy przyczynia się do tworzenia sprzętu na wysokim poziomie. Fenda ma na uwadze swoich klientów i poprzez przystępne ceny umożliwia każdemu z nich korzystanie z dobrego jakościowo sprzętu. Jesteśmy przekonani, że marka sprosta wymaganiom i możliwościom wszystkich zainteresowanych jej ofertą.

    Dowiedz się więcej o firmie Fenda w zakładce "Nasze marki" oraz na stronie http://www.fenda.pl/

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

2017-08-09

 

 

   enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu.

  SMARTWARES to holenderska organizacja, stawiająca sobie wysokie cele i dbająca o ich szybką realizację. Zgodnie z przesłaniem marki, SMARTWARES dokłada starań, aby tworzyć tzw. smart home- inteligentny dom, wyposażony w sprytne urządzenia usprawniające codzienne życie. Oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie systemów oświetleniowych, alarmowych oraz monitoringu. Głównym celem marki jest wprowadzanie do użytku produktów, które czynią nasze otoczenie bezpieczniejszym, wygodniejszym i łatwiejszym.

   Marka SMARTWARES posiada miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Jesteśmy pewni, że ich urządzenia sprawdzą się znakomicie również w Waszych domach.

   Więcej informacji na temat firmy SMARTWARES znajdziesz w zakładce „Nasze marki’’. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą produktową na stronie https://ikupiec.pl/

Zobacz więcej w archiwum

Newsletter