współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

2017-08-17

   

   zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.

    Właścicielem istniejącej od 2006 roku marki Fenda jest Fenda Technology, zajmująca się od 1993 roku produkcją głośników dla innych światowych marek. Przełomowym momentem okazał się rok 2006, kiedy przedsiębiorstwo wraz z działem R&D postawiło na projektowanie i rozwój własnej marki. W ten sposób powstała Fenda, z szerokim asortymentem głośników mobilnych, komputerowych oraz sprzętu audio do kina domowego. Najbardziej rozpoznawalne produkty firmy to głośniki mobilne W12 i E200+, głośniki komputerowe F380X, R30BT i R25BT oraz zestawy telewizyjne T-400, T60X. Modele te posiadają zaawansowane, najnowsze z dostępnych na rynku technologie, tj. Bluetooth V4.0 A2DP ze wsparciem NFC i certyfikatem SIG, technologia FM PLL, wejście światłowodowe, czy obsługa urządzeń poprzez aplikację.

   Marka osiągnęła zdecydowany sukces, o czym świadczy szeroka ekspansja na zagranicznych rynkach- produkty Fendy są sprzedawane w ponad 100 krajach. Niezwykle istotnym dokonaniem jest 30% udział w Chińskim rynku, w tak konkurencyjnym środowisku. Bogate doświadczenie firmy przyczynia się do tworzenia sprzętu na wysokim poziomie. Fenda ma na uwadze swoich klientów i poprzez przystępne ceny umożliwia każdemu z nich korzystanie z dobrego jakościowo sprzętu. Jesteśmy przekonani, że marka sprosta wymaganiom i możliwościom wszystkich zainteresowanych jej ofertą.

    Dowiedz się więcej o firmie Fenda w zakładce "Nasze marki" oraz na stronie http://www.fenda.pl/

nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

2017-08-09

 

 

   enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu.

  SMARTWARES to holenderska organizacja, stawiająca sobie wysokie cele i dbająca o ich szybką realizację. Zgodnie z przesłaniem marki, SMARTWARES dokłada starań, aby tworzyć tzw. smart home- inteligentny dom, wyposażony w sprytne urządzenia usprawniające codzienne życie. Oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie systemów oświetleniowych, alarmowych oraz monitoringu. Głównym celem marki jest wprowadzanie do użytku produktów, które czynią nasze otoczenie bezpieczniejszym, wygodniejszym i łatwiejszym.

   Marka SMARTWARES posiada miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Jesteśmy pewni, że ich urządzenia sprawdzą się znakomicie również w Waszych domach.

   Więcej informacji na temat firmy SMARTWARES znajdziesz w zakładce „Nasze marki’’. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą produktową na stronie https://ikupiec.pl/

enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

2017-07-26

   W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

   Jako wiodący dystrybutor sprzętów zasilających i akcesoriów związanych z energią, pragniemy poinformować, że podjęliśmy współpracę z włoskim producentem zasilaczy awaryjnych ups - firmą TECNOWARE. Firma ta działa w branży już od ponad 30 lat, dostarczając sprzęt zasilający i ładujący, niezbędny w każdym domu lub w firmie,  także dostarczając jego specjalistyczne odpowiedniki przeznaczone dla zastosowań profesjonalnych. Dzięki współpracy z TECNOWARE, w naszym asortymencie znalazły się wysokiej jakości urządzenia, tworzone przez doświadczonych włoskich projektantów.

   Marka TECNOWARE skupia się na dostarczaniu produktów przyjaznych dla środowiska, używając do ich produkcji wyłącznie materiałów bezołowiowych. Wykorzystuje ECO Power System, który gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy podczas ładowania i zasilania urządzeń, co z pewnością przypadnie do gustu naszym klientom.

   Więcej informacji na temat firmy TECNOWARE, znajdą Państwo w zakładce „nasze marki’’ (http://enan.pl/enan/64/Tecnoware). Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą produktową TECNOWARE w naszym centrum informacji produktów: https://ikupiec.pl/ .

Zobacz więcej w archiwum

Newsletter