Nowości w ofercie 4World

2010-11-15

Oferta 4World powiększyła się o wysokiej jakości, uniwersalne uchwyty do telewizorów. Pełen zakres asortymentowy umożliwia wybór najlepszego uchwytu dopasowanego do własnych potrzeb i preferencji. W ofercie znalazły się uchwyty stałe, obrotowe, uchylne, możliwe do zamontowania na ścianie, suficie czy specjalnym stoliku. Solidna, metalowa konstrukcja pozwala udźwignąć telewizor nawet o wadze 120 kg. Uchwyty mają wbudowaną poziomicę lub wyposażone są w szablon montażowy. W ofercie znalazły się też uchwyty pod projektor, głośniki i DVD.

Uchwyty można łatwo i szybko zamontować. W każdym zestawie znajduje się instrukcja montażu oraz komplet śrub. Jest też możliwość skorzystania z serwisu montażowego polecanego przez 4World. Na produkty obowiązuje wieczysta gwarancja.

Warto skorzystać z praktycznego konfiguratora uchwytów na stronie www.4World.com,  który umożliwi szybkie i sprawne dobranie właściwego uchwytu wg określonych parametrów. Po wpisaniu rozmiaru ekranu, oczekiwanego sposobu montażu, standardu VESA klient otrzymuje zgodną z preferencjami listę uchwytów. Również sklep, który posiada w ofercie uchwyty 4World może wdrożyć profesjonalną wyszukiwarkę na swoją stronę www, by ułatwić wybór i umożliwić szybkie zakupy klientom. Zapraszamy do zakupów.

Zobacz więcej

Newsletter