Budujemy silny zespół. Nowi dyrektorzy i managerowie gotowi do działania

2017-04-26

Pragniemy poinformować, że zespół Enan S.A. został wzmocniony o kolejnych, doświadczonych profesjonalistów.

Justyna Rychlińska- wieloletni praktyk, doświadczony menadżer, od lat związana ze spółką, obejmie stanowisko głównej księgowej.

Krzysztof Starzyński- specjalista z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu finansów firm korporacyjnych, m.in. Paola S.A, Senator GmnH, Phoenix Contact, Hewlett-Packard. Obecnie będzie pełnił funkcję dyrektora finansowego.

Tomasz Ślęzak- manager z 18 letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania biznesem na poziomie P&L, wielostopniową strukturą sprzedaży, budową struktur, coachingiem, został dyrektorem sprzedaży.

Dorota Jarosz- posiadająca solidny background wiedzy akademickiej z zakresu brandingu, zarządzania projektami i wdrażania nowych marek na rynek. Pracowała poprzednio w dystrybucji sprzętu IT- AB.SA, w dziale akcesoriów przez ponad 7 lat. W firmie Enan jest kierownikiem marketingu i komunikacji.

Magdalena Mann- związana od wielu lat z rynkiem IT, pracowała z markami takimi jak Apple, Belkin i Lexmark, w zakresie outbound sales i solution product manager. Manager ds. rozwoju oraz kierownik handlowców regionalnych stanowią jej nowe wyzwania.  

Sebastian Zając- zakupy to jego specjalność, pracował dla Ciech S.A i Banku Zachodniego, HP i Cube.ITG. Aktualnie zajął stanowisko menedżera ds. zakupów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Enan S.A oraz poprzez odpowiedni dobór pracowników z różnych środowisk IT, planujemy w szybkim tempie wprowadzić istotne zmiany, mające na celu modyfikację oferty oraz dodawanie nowoczesnych rozwiązań. Wierzymy, że firma to ludzie, dla których praca stanowi pasję. Zapraszamy także do sekcji nasz zespół. 

Zobacz więcej

Newsletter