Program stażowy w enan s.a. Wspieramy lokalną społeczność, dajemy szansę młodzieży.

2017-05-04

   Firma enan s.a. w porozumieniu z Powiatowym Urzędem Pracy w Dzierżoniowie, wyszła z inicjatywą wspierającą osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.  

   Już w styczniu 2017 wystartował  pierwszy program stażowy. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania, które wzbudza nasza firma wśród młodzieży. Chcemy uczestniczyć w przygotowaniu potencjalnych przyszłych pracowników.- potwierdza Marcin Stadnik- wiceprezes firmy enan s.a.

   Aktualnie zostali przyjęciu nowi stażyści do działu handlowego, zarządzania produktami oraz marketingu. Dajemy młodym ludziom szanse na zdobycie unikalnego doświadczenia, szybką i intensywną naukę poprzez praktykę oraz dynamiczny rozwój. -Jest to pierwszy taki program, ale już teraz wiemy, że będzie on kontynuowany w przyszłości.- dodaje Marcin Stadnik.

   Zarządcy firmy enan s.a. są świadomi tego, że możliwość rozpoczęcia kariery  nie zawsze jest łatwa, dlatego postanowili udzielić wsparcia w postaci możliwości rozwoju kompetencji niezbędnych w branży akcesoriów IT.

Zobacz więcej

Newsletter