Norbert Nowakowski ponownie prezesem firmy enan s.a.

2017-05-24

   Firma enan istnieje na rynku akcesoriów IT oraz tzw. sprzętów drobnych od ponad 30 lat. Za jej pośrednictwem dostarczane są do segmentu b2b, innowacyjne rozwiązania oraz produkty niszowe. Spółka ma także swoje dwie marki własne- 4World i Whitenergy, które  z powodzeniem goszczą w polskich domach, dając właścicielom biznesów niejeden powód do dumy.  

   Nieustanny rozwój firmy, ale i marki enan s.a. niesie ze sobą konkretne modyfikacje w zarządzaniu, asortymencie, ale i strukturze firmy. Przekształcenia te mają na celu dostosowanie modelu obsługi, do aktualnych wymagań użytkowników. Nowoczesność dostarczanych dóbr oraz wykorzystanie najnowszych technologii, nie są jedynymi łańcuchami w ogniwie, jakim jest wymagająca branża IT. Potrzebne są radykalne zmiany, także w obrębie samych przedsiębiorstw.

   W ostatnim czasie do firmy przyjęto kilkunastu pracowników. W szczególności znawców rynku akcesoriów, co dało wyraźnie odczuć, że budowana jest silna kadra. Przyjęcia miały miejsce zwłaszcza jeśli chodzi o stanowiska kierownicze. Zdecydowano się także na jeszcze jeden, ważny z punktu strategicznego ruch, a mianowicie przywrócono na stanowisko prezesa Norberta Nowakowskiego, jednego z współzałożycieli firmy enan. Norbert miał znaczący wpływ na kierunek, który obrała spółka jeszcze w latach ’90.

   W roku 2011 roku Norbert został prezesem po raz pierwszy, co zaowocowało ugruntowaniem mocnej pozycji enan s.a. w Polsce. Po niespełna rocznej przerwie, o której zadecydowały sprawy osobiste, w maju 2017 Norbert Nowakowski objął ponownie wspomniane stanowisko. Sam zainteresowany podkreśla, że na pierwszym miejscu stawia efektywną sprzedaż i nieustanny rozwój produktów. Zgodnie z najnowszymi trendami skutecznie zmienia proces nabywania, w dzielenie się doświadczeniem oraz wiedzą. Przy okazji stale poszerza horyzonty kreatywności swojej oraz współpracowników.

                                               Życzymy samych sukcesów i trzymamy kciuki! 

Zobacz więcej

Newsletter