Przygotuj się do wakacji z marką Seawag

2017-06-23

Pragniemy przypomnieć, że firma enan s.a. kilka miesięcy temu podpisała umowę dystrybucyjną z marką Seawag.

Seawag oferuje wodoodporne etui, odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników smartfonów. Firma powstała w grudniu 2013 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Dzięki swojej innowacyjnej wizji zdobyła uznanie na całym świecie w ciągu niespełna 2 lat od jej wprowadzenia. Ze względu na wysoką jakość, produkty Seawag cieszą się popularnością i są sprzedawane przez ponad 2000 dostawców w 33 krajach.

Zbliża się sezon wakacyjny, co oznacza, że etui Seawag zawsze warto mieć ze sobą! Dzięki swoim unikalnym właściwościom, przyda się wszystkim amatorom sportów wodnych i nie tylko. Akcesoria Seawag są niezbędnym dodatkiem dla każdej osoby lubiącej sport i kontakt z naturą. Podczas wakacyjnych eskapad nie trzeba dłużej martwić się o zniszczenie cennych urządzeń- etui ochroni je przed wodą, piaskiem, pyłem i śniegiem. Możliwość używania dotyku, kiedy telefon znajduję się w pokrowcu, pozwala swobodnie wykonywać połączenia telefoniczne, korzystać z aparatu oraz aplikacji. Dzięki etui ochronnemu Seawag możesz wykonywać zdjęcia lub filmy pod wodą i uwieczniać niesamowite wspomnienia z wakacji.

Wypróbuj produkty Seawag. Więcej informacji na stronie producenta htttp://www.seawag-europe.com. Ciesz się latem z nowymi możliwościami!

Zobacz więcej

Newsletter