Bezpieczne podróże z Dicotą

2017-06-29

Podczas wakacyjnych wycieczek warto zadbać o bezpieczeństwo laptopa oraz innych, drogocennych dla nas sprzętów. Przenoszenie urządzenia ma wpływ na jego żywotność, więc warto nosić je w dostosowanym do tego pokrowcu. Niezabezpieczenie grozi zarysowaniem, uszkodzeniem lub przegrzaniem, a wysokie koszty naprawy mogą okazać się dużym obciążeniem dla Twojego portfela. Jeszcze większym problemem będzie utrata ważnych danych i utrudniony kontakt z bliskimi.

Sezon na torby i plecaki trwa cały czas, jednak w okresie urlopowym używamy ich znacznie częściej. Intensywność, miejsce użytkowania oraz warunki atmosferyczne mogą być pomocnymi zmiennymi w podejmowaniu decyzji dotyczących dobrania rodzaju asekuracji. Jeśli wybierasz się w podróż, niezbędny będzie plecak, który umożliwi przemieszczanie z laptopem lub tabletem bez obaw o ich zniszczenie. Natomiast kiedy okres letni przeminie, plecak z wakacji przyda się dzieciom do szkoły.

Dicota proponuje trwałe i stylowe produkty. Zdecydowaną zaletą marki jest jej jakość, za którą odpowiada wodooporny materiał oraz precyzyjne wykończenie. Zamykana przegroda na laptopa wykonana z pianki HDF (High-Density Foam), zapewni stabilność urządzeniu, które nie będzie się przemieszczało podczas rozmaitych turbulencji. Dla tabletu do 10’’ przewidziano dodatkową, również wyściełaną kieszeń. Szeroka gama unikalnych i praktycznych produktów zadowoli zarówno wymagających biznesmenów, jak i wytrwałych podróżników.

Nie zapominajmy także, że wakacje to czas, kiedy chętnie ulegamy pokusom takim jak sporty ekstremalne, skoki do wody czy ryzykowne zbliżanie się do krawędzi miejsc widokowych. Dlatego wraz z marką Dicota radzimy, aby mimo urlopowego rozluźnienia, pozostać czujnym i zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz swoim bliskim.

Zobacz więcej

Newsletter