Alessi – biżuteria wśród akcesoriów AGD

2017-07-04

BanerAlessiPL1

   Kupowanie prezentów nie zawsze jest proste. Szukanie odpowiedniego upominku to często nie lada wyzwanie dla każdego z nas. Ilekroć kłopotaliśmy się tym, czy aby na pewno wybrany prezent spodoba się osobie obdarowywanej. Uniwersalna zasada mówi, aby sprezentować to, co sami chcielibyśmy dostać. Czy taka reguła sprawdzi się zawsze?

   Z danych Centrum Badania Opinii Społecznej wynika, że większość z nas dąży do tego, aby podarunek był niespodzianką, która będzie przydatna. Na dalszej pozycji stawiamy atrakcyjne wizualnie przedmioty. Podobne rezultaty badań prezentuje serwis PrezentMarzen.com, według którego funkcjonalność jest głównym atutem przy wyborze prezentu. Niezależnie od okazji, warto wybrać upominek zarówno praktyczny, jak i przyciągający wzrok. Prezent, który nie tylko ucieszy, ale również będzie użyteczny, jest najlepszym wyborem. Jaki produkt posiada obie te cechy?

   Marka Alessi zdecydowanie stanowi połączenie tych dwóch wartości. Nie bez powodu nazywamy ją biżuterią wśród akcesoriów. Alessi słynie z projektów funkcjonalnych dodatków kuchennych o atrakcyjnym designie. To włoska firma z ponad 90-letnią tradycją, której przesłanie o nadawaniu zwyczajnym przedmiotom niezwykłej formy towarzyszy do dziś.

   Produkty Alessi to unikalne zastawy stołowe oraz komplety garnków, a także zaskakujące wzornictwem korkociągi, maszyny do kawy i kieliszki. Materiały najchętniej wykorzystywane przez projektantów to barwne tworzywa sztuczne oraz stal nierdzewna. Oryginalne gadżety Alessi znajdą zastosowanie w kuchni, ale również w jadalni i łazience.

   Obdaruj bliskich stylowymi dodatkami, z którymi gotowanie będzie przyjemnością. Nowatorska forma akcesoriów bez wątpienia zainspiruje do podejmowania nowych wyzwań w kulinarnym świecie.

Odwiedź stronę producenta: http://www.alessi.com/en

Zobacz więcej

Newsletter