enan s.a.- autoryzowanym dystrybutorem marki Meori

2017-07-13

    Firma enan s.a. to zespół o szerokich kompetencjach i doskonałych umiejętnościach, zdobywanych nieustannie przez poprzednie lata. Pozyskane bogate doświadczenie, umożliwia rozwój i ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów. Pragniemy zatem poinformować, że podjęliśmy współpracę z marką Meori.

   Nazwa meori łączy dwa japońskie słowa, "meian", oznaczające świetny pomysł i "origami", a ich zestawienie określa "fantastyczną metodę składania". Produkty Meori to wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować otaczającą Cię przestrzeń. Marka oferuje składane skrzyneczki, które sprawdzą się w każdej sytuacji- ułatwiają organizację, przechowywanie oraz przenoszenie rzeczy do 30 kg. Dostępne są w pełnej gamie rozmiarów oraz w nowoczesnych kolorach i wzorach, dzięki czemu są funkcjonalnymi i stylowymi produktami o szerokim zastosowaniu. Skrzynki Meori są wyjątkowe ze względu na swoją niezwykłą uniwersalność i przydatność. Wyjście na zakupy, organizacja samochodu lub szafy, uporządkowanie przestrzeni, pakowanie przed podróżą- to wszystko możesz zrobić z Meori!

   Bracia Mark i Dirk Meyer stworzyli markę wszechstronną i jednocześnie przyjazną dla środowiska. Do produkcji używane są materiały z recyklingu, które można ponownie wykorzystać. Meori łączy w swoich produktach wytrzymałość, wysokiej jakości materiały, innowacyjność i styl, a także troskę o naszą planetę.

Odwiedź stronę producenta: https://us.meori.com/

Zobacz więcej

Newsletter