enan s.a. autoryzowanym dystrybutorem produktów marki TECNOWARE

2017-07-26

   W związku z nieustannym rozwojem firmy enan s.a., nasi menadżerowie są szczególnie skoncentrowani na pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, wprowadzając do naszego portfolio bardzo interesujące produkty renomowanych marek, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

   Jako wiodący dystrybutor sprzętów zasilających i akcesoriów związanych z energią, pragniemy poinformować, że podjęliśmy współpracę z włoskim producentem zasilaczy awaryjnych ups - firmą TECNOWARE. Firma ta działa w branży już od ponad 30 lat, dostarczając sprzęt zasilający i ładujący, niezbędny w każdym domu lub w firmie,  także dostarczając jego specjalistyczne odpowiedniki przeznaczone dla zastosowań profesjonalnych. Dzięki współpracy z TECNOWARE, w naszym asortymencie znalazły się wysokiej jakości urządzenia, tworzone przez doświadczonych włoskich projektantów.

   Marka TECNOWARE skupia się na dostarczaniu produktów przyjaznych dla środowiska, używając do ich produkcji wyłącznie materiałów bezołowiowych. Wykorzystuje ECO Power System, który gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy podczas ładowania i zasilania urządzeń, co z pewnością przypadnie do gustu naszym klientom.

   Więcej informacji na temat firmy TECNOWARE, znajdą Państwo w zakładce „nasze marki’’ (http://enan.pl/enan/64/Tecnoware). Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą produktową TECNOWARE w naszym centrum informacji produktów: https://ikupiec.pl/ .

Zobacz więcej

Newsletter