nowa autoryzowana dystrybucja marki SMARTWARES

2017-08-09

 

 

   enan s.a. działa na rynku od ponad 35 lat i mimo upływającego czasu, wciąż stawiamy na dynamiczny rozwój firmy oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych z najlepszymi producentami akcesoriów dla różnych branż. Efektem tego jest rozpoczęcie nowej współpracy dystrybucyjnej z SMARTWARES. W ramach połączenia sił, wzbogaciliśmy ofertę produktową o zaawansowane technologicznie urządzenia dla domu i ogrodu.

  SMARTWARES to holenderska organizacja, stawiająca sobie wysokie cele i dbająca o ich szybką realizację. Zgodnie z przesłaniem marki, SMARTWARES dokłada starań, aby tworzyć tzw. smart home- inteligentny dom, wyposażony w sprytne urządzenia usprawniające codzienne życie. Oferuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie systemów oświetleniowych, alarmowych oraz monitoringu. Głównym celem marki jest wprowadzanie do użytku produktów, które czynią nasze otoczenie bezpieczniejszym, wygodniejszym i łatwiejszym.

   Marka SMARTWARES posiada miliony zadowolonych klientów na całym świecie. Jesteśmy pewni, że ich urządzenia sprawdzą się znakomicie również w Waszych domach.

   Więcej informacji na temat firmy SMARTWARES znajdziesz w zakładce „Nasze marki’’. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą produktową na stronie https://ikupiec.pl/

Zobacz więcej

Newsletter