współpraca dystrybucyjna z marką FENDA

2017-08-17

   

   zespół enan s.a. pragnie poinformować, że nawiązana została nowa współpraca dystrybucyjna z marką Fenda, znaną z wysokiej jakości urządzeń audio. Produkty firmy są cennym dodatkiem do naszej oferty nowoczesnych urządzeń elektronicznych.

    Właścicielem istniejącej od 2006 roku marki Fenda jest Fenda Technology, zajmująca się od 1993 roku produkcją głośników dla innych światowych marek. Przełomowym momentem okazał się rok 2006, kiedy przedsiębiorstwo wraz z działem R&D postawiło na projektowanie i rozwój własnej marki. W ten sposób powstała Fenda, z szerokim asortymentem głośników mobilnych, komputerowych oraz sprzętu audio do kina domowego. Najbardziej rozpoznawalne produkty firmy to głośniki mobilne W12 i E200+, głośniki komputerowe F380X, R30BT i R25BT oraz zestawy telewizyjne T-400, T60X. Modele te posiadają zaawansowane, najnowsze z dostępnych na rynku technologie, tj. Bluetooth V4.0 A2DP ze wsparciem NFC i certyfikatem SIG, technologia FM PLL, wejście światłowodowe, czy obsługa urządzeń poprzez aplikację.

   Marka osiągnęła zdecydowany sukces, o czym świadczy szeroka ekspansja na zagranicznych rynkach- produkty Fendy są sprzedawane w ponad 100 krajach. Niezwykle istotnym dokonaniem jest 30% udział w Chińskim rynku, w tak konkurencyjnym środowisku. Bogate doświadczenie firmy przyczynia się do tworzenia sprzętu na wysokim poziomie. Fenda ma na uwadze swoich klientów i poprzez przystępne ceny umożliwia każdemu z nich korzystanie z dobrego jakościowo sprzętu. Jesteśmy przekonani, że marka sprosta wymaganiom i możliwościom wszystkich zainteresowanych jej ofertą.

    Dowiedz się więcej o firmie Fenda w zakładce "Nasze marki" oraz na stronie http://www.fenda.pl/

Zobacz więcej

Newsletter